İletişim Bilgileri

BİOBELLİNDA DOĞAL TEMİZLİK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ A.Ş.

  • Yetkili Kişi: BİOCU
  • Telefon numarası: +90 (555) 853-31-61
  • MSN: biobellindamm@hotmail.com
  • Adres: örnek mah 35. sok ataşehir, üsküdar, İstanbul, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

BİOBELLİNDAYA ÜYE OLMAK İSTİYORUM...

İş teklifi konusunda bilgiler

Tarih:28 Mart 2011
Bölüm:Evde çalışma
İl:GÜNGÖREN, İstanbul, Türkiye
Aylık Maaş:AYLIK ÇALIŞMASINA GÖRE PRİMLER VERİLİR 1000-2000 TL VE ÜZERİ MAAŞ...

Özellikler

İstihdam Türü:Serbest meslek
Yaş Grubu:18 yaşından 65 yaşına kadar

İş teklifi konusunda bilgiler

BioBellinda ya nasıl üye olunur?


BioBellinda Marketing Organizasyon'a üye olmak çok kolaydır, şimi kısaca izlenecek yolu açıklayalım;

Öncelikle bu sayfada http://www.biobellinda.com.tr/ref.php?ref=150043 yer alan BioBellindaya Üyelik Formunu eksiksiz doldurunuz. Üyelik için sadece "Ad Soyad","Ev Adresi","Ev ve Cep Telefon Numarası" ve "TC kimlik numarası" yeterlidir.Üyelik için kayıt ücreti kesinlikle ödemiyorsunuz sadece üye olduğunuz zaman açılış paketi olan 60 tl'lik ürün paketini alarak başlıyorsunuz.Bu paketi alanlar, Biobellinda ürünlerini indirimli alıp %35 karla satmaya,aynı zamanda üye kaydı yapıp ekip kurmaya hak kazanırlar.Her evin ihtiyacı olan bu ürünleri alıp kullanırken,aynı zamanda ekip kurup %3den %24 e kadar çıkan prim hakkına sahip olabilirsiniz.Bizimle iletişim kurup hemen başlayın.Risk yok,yatırım yok.Üye olduğunuzda 60 TL'lik ürün paketlerinin içinde aşağıdaki ürünler vardır.

* 500 ml Oda Parfümü
* 1000 ml Yağ-Kir Temizleyici
* 1000 ml WC-Banyo Temizliği
* 750 ml Çamaşır Beyazlatıcı
* 1000 ml Genel Temizlik
* Para Kazanma Sistemi Kılavuzu
* Ürün Sipariş Kataloğu

ÜYE olmak için bankaya veya postaneye para yatırdığınızda üyeliğinizin onaylanması ve işlemlerinizin aksamaması için dekontun açıklama kısmına MN150043 üye numarasını yazdırmayı unutmayınız.üye olmak için bize 0 555 853 31 61 numaralı telefondan ulaşabilir. yada biobellindamm@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. veya ziyaretçi defteri kısmına iletişim bilgilerinizi bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.


1- Üye olmak isteyen kişi, menejer ya da asistan menejer üyeler tarafından sisteme kaydedilir. İlk üyesini kaydeden kişi ekibini kurmaya başlamış demektir. Ancak bir gruba sahip olabilmesi için kendisine bağlı en az iki üye kaydetmiş olmalıdır.

2- Üye olan kişi artık aday asistan menejer olarak anılır ve çalışmalarına üyelik setini alarak başlar.

3- Üyelik seti kaydı yapan menejer tarafından sipariş edilir. Yeni üye bu seti bir müşteri gibi alır ve peşin olarak ödemesini yapar. İlk üyelik setlerinde puan ve prim üyenin kaydını yapan menejere aittir. Yeni üyenin sonraki siparişlerin de puan ve prim üyenin kendisine işlenecektir.SAĞLIKLI ÜRÜNLERLE TEMİZLİK YAPMAK... TEMİZLİK YAPARKEN ÇEVREMİZİ ZARARLI MADDELERDEN KORUMAK... TEMİZLİĞE HARCANAN PARA İLE ÜLKEMİZİN KALKINMASINA YARDIMCI OLMAK ... ZORUNLU İHTİYACIMIZ OLAN TEMİZLİĞİ İŞ FIRSATINA ÇEVİRİP HELAL KAZANÇ KAPISI OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ DOSTLAR.... CEVABINIZ EVET İSE LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN... BİOBELLİNDA DOĞAYLA DOST ÜRÜNLER....

biobellindamm@hotmail.com